Gizlilik

 

Hizmetlerinin tümünde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Almanca-Tercüman.de Tercüme Bürosu, müşterilere ait tüm bilgilerin gizli kalmasını bir ilke edinerek kurumsal bir prensip haline getirmiştir. Tüm çeviri siparişleriniz, bizimle gizlilik sözleşmesi imzalamış olan tercüman ve çevirmenler tarafından hazırlanır.

Almanca-Tercüman.de Tercüme Bürosu, müşterilerine ait bilgileri ticari ve manevi ahlak kuralları çerçevesinde olmak üzere hiçbir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşlarla paylaşmaz ve müşterilerine ait veri ve bilgileri yürürlükteki mevzuata uygun olarak ticari sır saklama prensibine göre kullanarak koruyacağını taahhüt eder.

Tercüme işlemi sonunda, müşterilerimiz tarafından talep edilmesi durumunda tüm belgeler tarafımızca size iade edilir veya silinir/imha edilir. İadesi veya silinmesi/imhası talep edilmeyen belgeler ise, Businessdolmetscher veritabanında şifrelenerek 6 ay boyunca arşivlenir ve bu süre sonunda silinir.

Almanca-Tercüman.de Tercüme Bürosu, arzu etmeniz durumunda sizinle ya da şirketinizle gizlilik sözleşmesi imzalayacaktır.

 

 

 

SOSYAL MEDYA

 

 

İLETİŞİM

 

 

MESAİ SAATLERİ

 

         

 

Skype adresimiz:
netzwerk@intersprachen.de

 

Cüneyt Akçınar

 

Schulenburger Landstr. 216

30419 Hannover

 

Telefon: +49 (0)511 / 47 39 634

Cep: +49 (0)157 / 77 33 93 27

E-Posta: info@almanca-tercueman.de

Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe
10:30 - 18:30

Salı ve Cuma
10:30 - 16:00

 

 

 

 

Şirket Bilgileri

Gizlilik

GSŞ

Download

İş Başvuruları

© Almanca-Tercüman.de 2002. Tüm Hakları Saklıdır.